NiezależnaOpinia

  Opinie Portmone

  Firma Portmone została założona w 2002 roku. Główne działania firmy:

  - elektroniczna dostawa do klientów kont od dostawców usług (usługi mieszkaniowe i komunalne, firmy telekomunikacyjne, operatorzy telefonii komórkowej, dostawcy Internetu, firmy ubezpieczeniowe itp.);

  - płatności przez klientów kont internetowych za pomocą międzynarodowych kart płatniczych Visa i MasterCard;

  - dostawa elektronicznych kont klientów do banków w celu płatności przez bankomaty, kioski samoobsługowe i systemy bankowości internetowej;

  - utrzymanie pozyskiwania międzynarodowych kart płatniczych do sklepów internetowych.

  Usługi Portmone

  Portmone świadczy takie usługi bankom:

  - Dostawa elektronicznych kont klientów do systemu bankowego.

  - Wbudowane płatności - płatność z internetowych kont bankowych banku najpopularniejszych firm internetowych z międzynarodowymi kartami płatniczymi Visa / MasterCard.

  - Telebanking - płatność faktur kartą płatniczą przez połączenie z numerem menu głosowego banku.

  - Uzupełnij z telefonu komórkowego kartą płatniczą przez SMS.

  - DirectDebit - dostarczanie elektronicznych kont klientów w celu obsługi płatności bez akceptacji z rachunków (kart) rachunków klientów Visa / MasterCard.

  - Motywacja klientów do zakupu międzynarodowych kart płatniczych Visa / MasterCard.

  - Akceptacja wniosków o zakup międzynarodowych kart płatniczych Visa / MasterCard Internet.

  - Pozyskiwanie międzynarodowych kart płatniczych wydawanych wyłącznie przez Twój bank lub innych emitentów. Drukowanie i pakowanie wind klienta na konta kartowe, rozliczeniowe, depozytowe lub kredytowe. - Reklama to umieszczanie ukierunkowanych reklam na Portmone.

  - Spłata kredytu - spłata kredytów bankowych przez osoby fizyczne za pomocą międzynarodowych kart płatniczych Visa / MasterCard Internet.

  Usługi dla sklepów internetowych i osób fizycznych

  Jeśli zamierzasz sprzedawać towary lub usługi online, Portmone zapewni Ci niezawodny i bezpieczny mechanizm płatności, który będzie wykorzystywany przez kupujących - posiadaczy kart płatniczych z różnych systemów. Mechanizm ten opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które są certyfikowane przez międzynarodowe systemy płatności i spełniają wszystkie obecne wymagania bezpieczeństwa, które są obecnie wymagane od takich systemów. Połączony z Portmone sklep staje się członkiem Verified by Visa i MasterCard SecureCode, co zwiększa jego atrakcyjność dla klientów. Płatności Portmone można używać do:

  - zwykłe sklepy internetowe ze stronami internetowymi,

  - mobilne wersje stron,

  - aplikacje mobilne w systemie iOS i Android.

  Każda osoba może otrzymywać przelewy pieniężne na swoją kartę płatniczą i do tego nie jest konieczne podpisywanie umowy. Utwórz przycisk dla siebie lub umieść mały formularz na swojej stronie, aby automatycznie rozliczać przychodzące przelewy. Oprócz formularza lub przycisku możesz połączyć wiadomość HTTP, aby automatycznie przetwarzać zamówienia.

  Bezpieczeństwo Portmone

  Portmone jest pierwszą firmą na Ukrainie, która pomyślnie przeszła międzynarodowy audyt bezpieczeństwa dotyczący zgodności z wymogami standardu bezpieczeństwa danych kart płatniczych i otrzymała certyfikat, wydany przez niemiecką firmę SRC (Security Research and Consulting GmbH). Ochrona danych użytkownika przez Portmone:

  - Portmone wykorzystuje tylko sprawdzone rozwiązania Enterprise od wiodących firm, zajmujących się ochroną danych i kontrolą ruchu, a także licencjonowane oprogramowanie dla wiodących firm, zajmujących się penetracją bezpieczeństwa i testowaniem zabezpieczeń.

  - Strona jest chroniona przed atakami DDoS za pomocą FortiDDoS.

  - System identyfikacji i zapobiegania FortiGate Traffic Intelligence.

  - 100% rezerwacji wszystkich środków ochrony.

  - Hasło do konta i dane karty są szyfrowane za pomocą trwałych algorytmów szyfrowania AES-256 z regularnymi zmianami klucza szyfrowania.

  Co sądzisz o ofertach Portmone?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Portmone
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Portmone

  Twoja opinia