Open Finance

Wszystkie opinie

Open Finance

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Open Finance

Moment, w którym uświadamiamy sobie, że potrzebna jest nam dodatkowa gotówka zawsze jest stresujący - w szczególności, gdy mowa jest o większych sumach. Ze względu na fakt, że zapoznawanie się ze wszystkimi dostępnymi produktami bankowymi jest niezwykle czasochłonne, warto skorzystać z rankingów,  porównywarek lub ofert firm oferujących pomoc w przejściu przez proces kredytowy - od pomocy w dokonaniu wyboru właściwej oferty, aż po złożenie wniosku i podpisanie umowy. Na naszej stronie możesz zapoznać się z informacjami oraz opiniami klientów dotyczących przedsiębiorstwa pośrednictwa finansowego Open Finance.

 

Informacje o Open Finance

Firma pośrednictwa finansowego Open Finance powstała w 2004 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie, natomiast na terenie całej Polski znajduje się ponad 100 placówek, m.in. w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Zielonej Górze oraz w Olsztynie. Dotychczas z usług tego przedsiębiorstwa skorzystały2 miliony klientów. Firma ta jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Usługi świadczone przez firmę Open Finance

Open Finance posiada w swojej bazie zbiór blisko 40 najlepszych instytucji finansowych, które mogą zainteresować klienta. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Swoim klientom oferuje przede wszystkim m.in. takie usługi, jak: pomoc w określeniu potrzeb finansowych klienta,  przygotowanie strategii finansowania, zamiana kredytów w różnych bankach na kredyt konsolidacyjny, a także pomoc w znalezieniu właściwej dla klienta oferty kredytowej, złożeniu wniosku oraz finalizacji umowy. Jedną z usług oferowaną przez Open Finance jest też faktoring, czyli narzędzie finansowe, które pomaga w przypadku zagrożenia płynności finansowej firmy.

Na stronie internetowej Open Finance można znaleźć kalkulatory kredytów i lokat, które ułatwiają wyszukiwanie najtańszego kredytu lub banku, w którym jest najniższa prowizja za jego udzielenie. Istnieje również możliwość sprawdzenia, jaka lokata jest w stanie zapewnić najwyższą kwotę z odsetek. Dzięki porównywarkom klient może więc znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.

Wśród instytucji finansowych, które zostały uwzględnione w zestawieniach, można znaleźć m.in. mBank, Santander, Medical Finance Group, BOŚ Bank, Janvest S.A., ING, PKO BP, Alior Bank, CbC oraz Bank Millenium.

Usługi dla przedsiębiorstw są przeznaczone również dla deweloperów. W tym przypadku, Open Finance rzetelną pomoc zespołu ekspertów posiadających doświadczenie, monitorowanie procesu kredytowego oraz kompleksowe wsparcie w procesie sprzedaży. Deweloper może zdecydować się także na skorzystanie z działań promocyjnych, co z pewnością ułatwi dotarcie do potencjalnego klienta oraz utrzymanie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku inwestycji. Według zapewnieńOpen Finance, klient korzystający z  usług tej firmy może liczyć na korzyści w postaci oszczędności czasu, bezpieczeństwa transakcji oraz braku potrzeby zapłaty za usługi Eksperta (spotkanie lub rozmowa telefoniczna).

 

Opinie o firmie Open Finance

Nie ulega wątpliwości, że większość osób potrzebujących dodatkowych środków finansowych woli samodzielnie zapoznać się z ofertami. Dokonanie odpowiedniego wyboru nie jest jednak łatwe, gdyż na rynku istnieje wiele instytucji finansowych, których produkty jedynie z pozoru wydają się być identyczne. Gdyby jednak przyjrzeć się im dokładniej, czasem można znaleźć znaczące różnice, np. wysokość prowizji za udzielenie kredytu. To właśnie po to, aby wyeliminować tego typu sytucjace powstają takie przedsiębiorstwa, jak Open Finance. Jakie masz zdanie na jego temat? Czy eksperci posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z klientem? Chętnie zapoznamy się z każdą opinią na temat tej firmy. Swój feedback możesz pozostawić poniżej.