NiezależnaOpinia

  Opinie Monese

  Gdy Norris Koppel, założyciel Monese, przeniósł się z Estonii do Wielkiej Brytanii, spotkał się z bardzo frustrującą sytuacją. Ponieważ nie posiadał historii kredytowej albo rachunków służących za potwierdzenie adresu odmówiono mu założenia brytyjskiego konta. Bez konta bankowego miał problemy ze znalezieniem pracy i wynajęciem mieszkania. Wieć w 2015 roku narodziło się Monese. Był to pierwszy portal, oferujący w 100% mobilną bankowość w Wielkiej Brytanii. A dzisiaj osoby z całej Europy mogą otworzyć konto w kilka minut bez martwienia się o ukryte opłaty lub ograniczenia, które narzucają zwykłe banki.

  Bank przyszłości

  Monese chciał, aby założenie i korzystanie z konta było tak proste jak zamówienie taksówki ale też by samo konto było łatwo dostępne dla każdego, bez względu na ich zliczanie kredytowe czy wymagane dokumenty jak dowód zamieszkania. W dniu dzisiejszym umożliwił Monese tysiącom europejczyków otworzenie kont bankowych w prosty i szybki sposób. Komisja Europejska przyznała Monese 1.1 miliona euro na cele dalszego rozwoju po tym jak został okrzyknięci najbardziej innowacyjnym bankiem w Europie. Monese jest też bardzo dumny z produktu, który oferuje swoim klientom elastyczność, czego nie mogą im zapewnić tradycyjne banki.

  Oferta Monese

  Monese to w 100% mobilny, wielokrotnie nagradzany dostawca rachunku bieżącego. Dzięki Monese możesz otrzymywać wynagrodzenie, robić zakupy online, w sklepie i wypłacać gotówkę z bankomantów. W Monese otrzymasz w pełni funkcjonalny numer konta w funtach szterlingach z kodem bankowym, zbliżeniową kartę debetową MasterCard oraz dostęp do szybkiej obsługi klienta. Pod koniec sierpnia 2017 r. Monese oferuje także konto w euro wraz z kartą debetową bez dodatkowych opłat za oba konta. Możesz otworzyć u Monese konto bez względu na obywatelstwo lub historię finansową, jeśli masz ukończone 18 lat i mieszkasz na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Dokładnie tak – wszyscy rezydenci obszaru EOG z następujących krajów mogą założyć u Monese konto! Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Włochy, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania. Aby otrzymać wynagrodzenie, podaj swojemu pracodawcy kod bankowy i numer konta Monese, dzięki czemu będzie mógł automatycznie wysyłać Ci pensję. Możesz zawsze sprawdzić numer swojego konta i kod bankowy w aplikacji Monese, dotykając „Wpłać pieniądze” na ekranie głównym. Dane Twojego konta są również wydrukowane na karcie bankowej. Monese akceptuje wszystkie metody płatności, stosowane w Wielkiej Brytanii.

  Bezpieczeństwo Monese

  Monese nie zapewnia ochrony FSCS (która gwarantuje tylko depozyty klientów do 85 000 GBP) - zamiast tego gwarantuje 100% ochronę środków swoich klientów. Monese Ltd jest zarejestrowanym przedstawicielem PrePay Technologies Limited, która jest instytucją pieniądza elektronicznego, autoryzowaną przez Financial Conduct Authority na mocy Electronic Money Regulations do wydawania pieniądza elektronicznego i instrumentów płatniczych. W przeciwieństwie do banków, Monese nie dokonuje inwestycji środkami klientów i musi przechowywać wszystkie pieniądze klientów oddzielnie od własnych finansów. Gwarantuje to, że nawet w mało prawdopodobnym przypadku, gdy Monese nie będzie już działać, wszyscy klienci otrzymają zwrot w wysokości 100%.

  Podziel się opinią

  Podziel się swoją opinią na temat Monese! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Monese otrzymają niezbędne informacje. Każda opinia jest dla nas ważna.

  Monese
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Monese

  Twoja opinia