Millennium Bank

Wszystkie opinie

Millennium Bank

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Małgosia
Korzystam z konta od wielu lat, na przejrzystych zasadach bez żadnych opłat, konta, konta walutowe, bankomaty, wszystko za darmo. Wszystko, proste, intuicyjne, najlepsza aplikacja. Załatwiam swoje ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  konto

  Korzystam z konta od wielu lat, na przejrzystych zasadach bez żadnych opłat, konta, konta walutowe, bankomaty, wszystko za darmo. Wszystko, proste, intuicyjne, najlepsza aplikacja. Załatwiam swoje sprawy zdalnie, nigdy z aplikacją nie miałam problemu. Wygoda korzystanie ze wszystkich bankomatów. Denerwujące są trochę ciągłe aktualizacje, zmiany hasła i tak dalej, teoretycznie to dla naszego bezpieczeństwa, ale wolałabym sama decydować czy muszę zmieniać hasło. Mimo wszystko, jakby na to nie patrzeć, jest to mała niedogodność, którą z resztą musimy znosić w każdym banku. Jedna jeszcze porada dla potencjalnych klientów to raczej nie płacić kartą za granicą bo kurs bankowy jest dość niekorzystny dla klienta, lepiej wymienić sobie trochę kasy w kantorze przed wyjazdem. Generalnie oceniam pozytywnie.
  Zalety: Świetna aplikacja, brak opłat , wszystkie bankomaty za free


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Millennium Bank

Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Millennium Bank? Chcesz otworzyć nowe konto bankowe? Może czas na zmianę banku? Platforma internetowa Millennium Bank może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co ta platforma ma w ofercie. Millennium Bank nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny bank dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Millennium Bank
Bank ten opiera się na profesjonalizmie i kompleksowości obsługi. Jest to ogólnopolski bank oferujący usługi dla sieci placówek, w bankowości elektronicznej oraz dla sieci indywidualnych doradców. Są bankiem cyfrowym i znają polski rynek finansów. W roku 2019 Bank MIllennium przejął Euro Bank. Fundacja banku wspiera projekty edukacji finansowej. Ich siedziba mieści się w Warszawie. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Millennium
Bank Millennium Bank oferuje Konto 360 z aplikacją mobilną. Z tym kontem zapłacisz za przejazd autostradą i zapłacisz zbliżeniowo telefonem. Aby otworzyć konto kliknij w odpowiedni link na stronie. Korzyści płynące z konta to 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy BLIKIEM na numer telefonu, 0 zł za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z jakiegokolwiek bankomatu, 0 zł za krajowe przelewy w PLN z aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Powyższe opcje są bezpłatne w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatno.ci kartą do konta lub BLIKIEM na miesiąc. Konto kosztuje 15 zł na miesiąc w przeciwnym razie. Po podjęciu decyzji o założeniu konta należy wybrać w jaki sposób podpisać umową. Dostępne opcje to potwierdzenie tożsamości online poprzez zalogowanie na swoje konto w innym banku. Ta opcja zajmuje 15 minut, aby aktywować konto. Można też wybrać opcję kuriera, składając wniosek przez internet i podpisując umowę podczas wizyty kuriera. Ten proces zajmie od 1 do 3 dni. Następna opcja to złożenie wniosku online i podpisanie umowy w oddziale Banku Millennium. Ta opcja aktywuje konto nawet w 1 dzień. Ostatnia opcja, która zajmuje 15 minut to Selfie, czyli założenia konta w pełni online gdzie tożsamość potwierdza się poprzez skanowanie kodu QR. Do konta dołączony jest opcjonalny “Pakiet Bardzo Pomocny”, który oferuje 7 interwencji w roku i jest darmowy przez 6 miesięcy. Aktywując aplikację mobilną, klient zyskuje dostęp do konta 24 godziny na dobę oraz możliwość opłacania niektórych autostrad bez użycia portfela, jak i miejsc parkingowych oraz biletów komunikacji miejskiej. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Millennium Bank
Czy skorzystałeś z usług Millennium Bank? Przekonałeś się czy ten właściwy bank dla Ciebie i Twojej rodziny? Zdecydowałeś się na utworzenie nowego konta bankowego? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się zdecydować? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność banku i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy usługi bankowe są dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.