Illimity

Wszystkie opinie

Illimity

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Illimity

Dzięki nieustannemu rozwojowi zarówno technologii informacyjnej jak i usług finansowych świadczonych przez różnego rodzaju banki, przeciętny klient jest w stanie uzyskać dostęp do wielu możliwości, które mają za zadanie ułatwić zarządzanie swoim kapitałem oraz sprawić że realizacja codziennych transakcji stanie się o wiele łatwiejsza. Istnieją sytuacje, w których najkorzystniejszym wyborem konta osobistego może okazać się jeden z wielu banków jednakże, podczas wyboru konta oszczędnościowego będziemy chcieli skorzystać z usług innego banku. Sytuacja taka może sprawić, że zarządzanie naszymi pieniędzmi będzie nieco utrudnione, korzystanie z usług wielu banków sprawia sprawia, że nie jesteśmy w stanie kontrolować pieniędzy w łatwy i szybki sposób ponieważ ulokowane są one w wielu miejscach. Używanie wielu banków nastręcza również dodatkowych formalności oraz zmusza klienta do zarządzania kontami dostępu, hasłami oraz wielu innych czynników które komplikują cały proces. W takim przypadku, możliwość zarządzania całym zgromadzonym kapitałem z poziomu jednego panelu byłaby zbawienna. Dzięki rozwijającej się technologii inżynierowie oprogramowania są w stanie stworzyć pożądany produkt, za pomocą którego klienci będą w stanie kontrolować oraz zarządzać pieniędzmi w jednym miejscu, posiadając jedną kartę debetową zamiast kilku. Wiele firm na rynku zdecydowało się stworzyć i udostępnić publicznie oprogramowanie pomagające zarządzać wszystkimi kontami w jednym miejscu - jedną z tych firm jest Illimity i to właśnie jej poświęcony jest poniższy opis.

Kilka słów o firmie Illimity.
Bank Illimity został założony w 2018 roku we Włoszech a swoją siedzibę posiada w Mediolanie. Spółka jest częścią Włoskiej giełdy finansowej, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu zarządzania pieniędzmi. Głównym celem firmy jest umożliwienie swoim klientom stworzenie konta bankowego, dzięki któremu będą w stanie zarządzać swoimi pieniędzmi w sposób prosty, szybki i bezproblemowy. Illimity jest w stanie również stworzyć kartę kredytową dla swojego klienta, za pomocą której będzie on miał możliwość wypłaty środków zarówno na terenie Włoch jak i za granicą. Gdy zdecydujemy się na ulokowanie swoich środków w depozycie banku Illimity, będziemy mogli kontrolować podejmowane transakcję za pomocą aplikacji mobilnej.

Na temat usług i produktów banku Illimity.
Główną usługą banku jest umożliwienie swoim klientom stworzenie darmowego konta bankowego oraz kontrola wydatków i dochodów za pomocą aplikacji mobilnej. Na łamach strony internetowej banku możemy dowiedzieć się, że zarówno posiadanie konta, posiadanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów na terenie Włoch oraz poza granicami kraju są zupełnie darmowe. Istnieje również możliwość płacenia rachunków, doładowanie konta telefonicznego, realizowanie faktur oraz innych transakcji finansowych za pomocą aplikacji mobilnej stworzonej przez bank. Dzięki rozbudowanym funkcjom aplikacji, użytkownik jest w stanie tworzyć plany zakupowe co pomoże w oszczędzaniu pieniędzy oraz prowadzeniu rejestru wydatków - dzięki czemu oszczędzanie staje się łatwiejsze. Jako klient możemy również stworzyć konto depozytowe, które będzie oprocentowane w wysokości 0.5% w skali roku, z którego jesteśmy w stanie wypłacać środki w razie potrzeby.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące firmy.
Czy miałeś okazję posiadać konto w banku Illimity? Jeżeli tak, zarówno my jak i przyszli klienci banku będziemy zobowiązani jeżeli zdecydujesz się opisać swoje doświadczenie za pomocą naszej strony internetowej Niezależna Opinia. W przypadku gdy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z wyżej wspomnianym bankiem, pomocnym może okazać się zapoznanie z sekcją opinii na naszej stronie, gdzie poprzedni klienci firmy zamieścili swój feedback. Dziękujemy za poświęcony czas oraz mamy nadzieję, że informację zawarte na tej stronie okazały się pomocne.