NiezależnaOpinia

  Opinie Getin Noble Bank

  Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z największych banków w Polsce z większościowym polskim kapitałem. Getin Bank jest regularnie doceniany przez ekspertów branżowych i przedstawicieli mediów. Bank jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Swoją ofertę Getin Bank kieruje do klientów indywidualnych, samorządów, segmentu małych i średnich firm, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji. Oferta Getin Bank, ze względu na kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje zwłaszcza osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi – także po sprzedażowej.

  Getin Bank - ciągłe doskonalenie

  Getin Bank chce być dla klientów bankiem pierwszego wyboru – instytucją, której bez wahania powierzają swoje pieniądze. Aby zrealizować tę misję, bank nieustannie doskonali standardy obsługi, wprowadza unikatowe i nowoczesne produkty, jednocześnie upraszczając ich konstrukcje. Usprawnia sposoby dystrybucji swojej oferty – Getin Bank chce docierać do obecnych i nowych klientów coraz nowocześniejszymi kanałami, opartymi na nowych technologiach. W podnoszeniu jakości pomagają bankowi wartości, które stanowią podstawę wspólnych działań jego pracowników na rzecz klientów i banku. Wartości te Getin Bank uznaje za wspólne dobro całej organizacji. Są nimi: reputacja, dostępność, innowacyjność i elastyczność, nastawienie na cel, profesjonalizm, przestrzeganie prawa oraz odpowiedzialność.

  Oferta Getin Bank

  Oferta banku jest dostępna w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz szerokiej sieci pośredników. Klienci Getin Banku mogą korzystać także z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej. Getin Bank zaprasza do zapoznania się z Kodeksem etyki pracowników banku. Przyjęte w nim zasady postępowania określają sposób kształtowania relacji między pracownikami banku, między pracownikami i klientami, a także prowadzenia przez bank działalności biznesowej. Kodeks jest uzupełnieniem kultury organizacyjnej Getin Bank oraz narzędziem wspierającym upowszechnianie wartości, według których bank chce postępować. Wraz z nim obowiązuje w banku Kodeks etyki bankowej, opracowany przez Związek Banków Polskich. Wysoka jakość usług private banking w Getin Noble Bank została po raz kolejny wyróżniona najwyższą oceną w corocznym ratingu „Forbesa” usług private banking. Doceniona została wysoka jakość posiadanych produktów oraz wysoki poziom obsługi ze strony doradców Noble Private Banking. Ofertę wyróżniono również ze względu na kompleksowe wsparcie klientów, dostęp do szerokiej palety rozwiązań inwestycyjnych oraz usług dodatkowych.

  Złożenie skargi lub reklamacji

  Zależy bankowi na Państwa satysfakcji, dlatego zachęca do zgłaszania opinii i uwag dotyczących zarówno samych produktów i usług świadczonych przez bank, jak i obsługi. Państwa głos przyczynia się do doskonalenia oferty Getin Bank oraz jakości świadczonych przez bank usług. Jeśli zauważysz coś niepokojącego, skontaktuj się z infolinią Getin Bank! Złożenie skargi/reklamacji do Getin Bank niezwłocznie po powzięciu przez Państwa zastrzeżeń ułatwi i przyśpieszy rzetelne jej rozpatrzenie, chyba że okoliczność ta pozostaje bez wpływu na ten proces. Jeśli chcesz złożyć reklamację przez Internet, wypełnij formularz na stronie internetowej Getin Bank lub zrób to za pośrednictwem bankowości internetowej. Ustną reklamację możesz złożyć telefonicznie, poprzez kontakt z Infolinią banku, osobiście podczas wizyty w jednostce banku, listownie, przesyłką pocztową.

  Podziel się swoją opinią na temat Getin Bank

  Miałeś okazję korzystać z usług Getin Bank? Podziel się swoją opinią na ten temat! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci firmy Getin Bank otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi.

  Getin Noble Bank
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Getin Noble Bank

  Twoja opinia