Getin Bank

Wszystkie opinie

Getin Bank

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Getin Bank

Najlepszy bank w Polsce - czy to stwierdzenie nie brzmi znajomo? Instytucje finansowe od wielu lat prześcigają się w zapewnianiu potencjalnych klientów, że są doskonałym wyborem. W tym celu tworzone są specjalne oferty, promocje oraz usługi, które mają przyciągnąć kolejne osoby. Bardzo często podejmują one szybką i nieprzemyślaną decyzję - nawet, jeśli nie wystąpią żadne szczególne problemy, cała prawda o tym, czy konkretny bank spełnia oczekiwania klienta wychodzi jednak po czasie. Jakie są opinie klientów o Getin Banku? Możesz sprawdzić je na naszej stronie!

 

Informacje o Getin Banku

Getin Bank rozpoczął swoją działalność w 1990 roku. Początkowo funkcjonował jako Górnośląski Bank Gospodarczy SA, którego siedziba znajdowała się w Katowicach. Czternaście lat później, w wyniku przemiany przypisywanej Getin Holding Górnośląskiego Banku Gospodarczego, utworzono właściwą nazwę. W 2010 roku Getin Bank połączył się z Noble Bankiem, co skutkowało utworzeniem instytucji finansowej pod nazwą Getin Noble Bank SA. Zalicza się on do grona dziesięciu największych banków uniwersalnych w Polsce pod względem sumy bilansowej. Na terenie całego kraju znajduje się niespełna 300 oddziałów oraz placówek franczyzowych. Od kilku lat funkcjonują także punkty samoobsługowe Getin Point. Dużym wyróżnieniem dla banku stało się otrzymanie tytułu "Złoty Bank", który został mu przyznany za najlepszą jakość obsługi.

 

Produkty i usługi oferowane przez Getin Bank

Getin Bank kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, firm, podmiotów sektora publicznego, a także klientów premium (Private Banking). Wśród podstawowych produktyów bankowych znajdują się konta osobiste i firmowe, lokaty, konta oszczędnościowe oraz fundusze inwestycyjne. Udzielane są również kredyty: gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny, samochodowy, limit w rachunku, a także kredyt EKO - przeznaczony na energooszczędne inwestycje w domu. Za pośrednictwem banku klient może wykupić również ubezpieczenie turystyczne oraz ubezpieczenie nieruchomości.

Getin Bank oferuje trzy rodzaje kart: debetową, kredytową, wielowalutową (obsługującą do 5 walut) - Visa lub Mastercard. Zarówno jej wydanie, jak i późniejsze użytkowanie jest bezpłatne.

Bankowość elektroniczna, mobilna oraz telefoniczna to podstawowe udogodnienia, jakie czekają na klienta Getin Banku. W łatwy i bezpieczny sposób może on wykonywać przelewy, a także kontrolować stan swojego konta oraz historię wydatków. Klient może również skorzystać z usług publicznych i Profilu Zaufanego - jest to znacznym ułatwieniem w momencie chęci załatwienia spraw urzędowych, potwierdzenia swojej tożsamości czy podpisania umowy. Co więcej, istnieje także możliwość skorzystania z opcji Prośba o przelew, płatność telefonem, przelew BLIK  oraz sekcji Sejf, która blokuje finanse na rachunku aż do momentu zdjęcia blokady.

Za pośrednictwem strony internetowej banku, klient może także sprawdzić aktualne kursy walut oraz złożyć wniosek o zawieszenie rat kredytu. 

 

Opinie o Getin Banku

Firma, przedsiębiorstwo, marka, bank - bez względu na to, na jaki rodzaj usług się zdecydujemy, zawsze warto przeczytać opinie klientów. Czy jakość obsługi Getin Banku rzeczywiście jest aż tak dobra, jak zostało to przedstawione na stronie internetowej? Czy pobierane opłaty i prowizje są wysokie?  Czy wystąpiły jakiekolwiek problemy w przypadku wykazania chęci wzięcia kredytu? Opinie osób, którzy mają doświadczenie z bankiem i oferowanymi przez niego produktami są niezwykle ważne, ponieważ pomagają potencjalnym klientom w podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze właściwej instytucji. Będziemy więc wdzięczni, jeśli pozostawisz na naszej stronie swój feedback!