Opinie Eurobank

Eurobank powstał po to, aby każdy klient miał łatwy dostęp do prostej w obsłudze i nowoczesnej bankowości. Bank stale pracuje nad tym, aby być jeszcze bliżej swoich klientów i ich codziennych i niecodziennych potrzeb. Ideą założyciela Eurobanku było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie. To założenie Eurobank realizuje niezmiennie od 2003 roku - obecnie z liczbą około 500 placówek własnych i franczyzowych jest obecny nie tylko w dużych miastach, ale również małych miejscowościach na terenie całego kraju.

Misja i wizja Eurobank

Eurobank zatrudnia około 2,9 tysięcy osób. Każdego dnia bank stara się udoskonalać proponowane klientom efektywne rozwiązania - w 2018 r. bank wprowadził na rynek „Pożyczkę błyskawiczną” dostępną online. Wcześniej zaproponował klientom szereg rozwiązań w zakresie płatności (na przykład karta multiwalutowa), czy bankowości mobilnej (na przykład nowoczesna aplikacja 2.0. i płatności HCE). Eurobank jest częścią francuskiej grupy Societe Generale, jednej z największych europejskich instytucji w sektorze usług finansowych. Eurobank został sklasyfikowany na 4. miejscu w rankingu "Złoty Bankier 2018" w kategorii "Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi". W rankingu "Instytucja Roku 2017" Eurobank znalazł się w gronie siedmiu banków zapewniających najlepszą jakość obsługi w swoich placówkach, a także wśród pięciu banków, gwarantujących najwyższe standardy w kontaktach z klientami za pośrednictwem kanałów zdalnych. Eurobank zdobył również certyfikat Top Employers Polska 2018 – ten Institute certyfikuje pracodawców stwarzających najlepsze warunki pracy. Czyste powietrze dla Eurobanku to podstawa, dlatego przyłączył się do tworzenia ogólnopolskiej sieci czujników smogu w 50 placówkach Eurobanku. W ramach kampanii #BezSmogu w październiku 2018 roku Eurobank poszerzył ogólnopolską sieć z danymi dotyczącymi jakości powietrza o 50 kolejnych czujników smogu, które zainstalował w swoich placówkach. Po dwóch edycjach akcji sieć sensorów smogu w Polsce wzrosła łącznie o 100 czujników od Eurobanku. Odczyty z czujników z aktualnym stanem powietrza dostępne są na stronie lub w aplikacji Airly.

Oferta Eurobank

Eurobank oferuje swoim klientom kredyty gotówkowe:

- pożyczka przez Internet,

- kredyt gotówkowy,

- pożyczka energooszczędna,

- kredyt konsolidacyjny,

- kredyty hipoteczne.

Również Eurobank oferuje karty płatnicze:

- Karta kredytowa Visa Classic Standard,

- Karta kredytowa Visa Gold Perfect,

- Płatności telefonem przez Google Pay,

- Karta debetowa Visa Electron,

- Karta debetowa Mastercard Debit Prestige,

- Płatności mobilne Visa.

Dostęp do bankowości internetowej masz na każdym urządzeniu – laptopie, tablecie czy telefonie, co nadaje Ci:

- całodobowy dostęp do Twoich usług przez Internet,

- szybkie i wygodne płatności online za zakupy,

- historię płatności i planowanie wydatków.

Dzięki aplikacji mobilnej masz:

- Płatności telefonem w sklepie,

- Sprawdzanie salda bez logowania,

- Szybkie zakładanie lokat,

- Wygodne doładowania telefonu.

Bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy z Eurobank

Jeśli masz zastrzeżenia do jakości naszych usług, podziel się swoją opinią lub zgłoś reklamację:

- telefonicznie,

- w placówce Eurobanku,

- przez bankowość internetową,

- poprzez e-mail.

Podziel się swoją opinią

Miałeś okazję korzystać z usług Eurobanku? Podziel się swoją opinią na ten temat! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Eurobank będzie mógł zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

Eurobank
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Eurobank

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)