NiezależnaOpinia

  Opinie Eurobank

  Eurobank powstał po to, aby każdy klient miał łatwy dostęp do prostej w obsłudze i nowoczesnej bankowości. Bank stale pracuje nad tym, aby być jeszcze bliżej swoich klientów i ich codziennych i niecodziennych potrzeb. Ideą założyciela Eurobanku było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie. To założenie Eurobank realizuje niezmiennie od 2003 roku - obecnie z liczbą około 500 placówek własnych i franczyzowych jest obecny nie tylko w dużych miastach, ale również małych miejscowościach na terenie całego kraju.

  Misja i wizja Eurobank

  Eurobank zatrudnia około 2,9 tysięcy osób. Każdego dnia bank stara się udoskonalać proponowane klientom efektywne rozwiązania - w 2018 r. bank wprowadził na rynek „Pożyczkę błyskawiczną” dostępną online. Wcześniej zaproponował klientom szereg rozwiązań w zakresie płatności (na przykład karta multiwalutowa), czy bankowości mobilnej (na przykład nowoczesna aplikacja 2.0. i płatności HCE). Eurobank jest częścią francuskiej grupy Societe Generale, jednej z największych europejskich instytucji w sektorze usług finansowych. Eurobank został sklasyfikowany na 4. miejscu w rankingu "Złoty Bankier 2018" w kategorii "Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi". W rankingu "Instytucja Roku 2017" Eurobank znalazł się w gronie siedmiu banków zapewniających najlepszą jakość obsługi w swoich placówkach, a także wśród pięciu banków, gwarantujących najwyższe standardy w kontaktach z klientami za pośrednictwem kanałów zdalnych. Eurobank zdobył również certyfikat Top Employers Polska 2018 – ten Institute certyfikuje pracodawców stwarzających najlepsze warunki pracy. Czyste powietrze dla Eurobanku to podstawa, dlatego przyłączył się do tworzenia ogólnopolskiej sieci czujników smogu w 50 placówkach Eurobanku. W ramach kampanii #BezSmogu w październiku 2018 roku Eurobank poszerzył ogólnopolską sieć z danymi dotyczącymi jakości powietrza o 50 kolejnych czujników smogu, które zainstalował w swoich placówkach. Po dwóch edycjach akcji sieć sensorów smogu w Polsce wzrosła łącznie o 100 czujników od Eurobanku. Odczyty z czujników z aktualnym stanem powietrza dostępne są na stronie lub w aplikacji Airly.

  Oferta Eurobank

  Eurobank oferuje swoim klientom kredyty gotówkowe:

  - pożyczka przez Internet,

  - kredyt gotówkowy,

  - pożyczka energooszczędna,

  - kredyt konsolidacyjny,

  - kredyty hipoteczne.

  Również Eurobank oferuje karty płatnicze:

  - Karta kredytowa Visa Classic Standard,

  - Karta kredytowa Visa Gold Perfect,

  - Płatności telefonem przez Google Pay,

  - Karta debetowa Visa Electron,

  - Karta debetowa Mastercard Debit Prestige,

  - Płatności mobilne Visa.

  Dostęp do bankowości internetowej masz na każdym urządzeniu – laptopie, tablecie czy telefonie, co nadaje Ci:

  - całodobowy dostęp do Twoich usług przez Internet,

  - szybkie i wygodne płatności online za zakupy,

  - historię płatności i planowanie wydatków.

  Dzięki aplikacji mobilnej masz:

  - Płatności telefonem w sklepie,

  - Sprawdzanie salda bez logowania,

  - Szybkie zakładanie lokat,

  - Wygodne doładowania telefonu.

  Bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy z Eurobank

  Jeśli masz zastrzeżenia do jakości naszych usług, podziel się swoją opinią lub zgłoś reklamację:

  - telefonicznie,

  - w placówce Eurobanku,

  - przez bankowość internetową,

  - poprzez e-mail.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Eurobanku? Podziel się swoją opinią na ten temat! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Eurobank będzie mógł zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  Eurobank
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Eurobank

  Twoja opinia