Cryptopay

Wszystkie opinie

Cryptopay

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Naga

Naga

1 opinie

Kryptowaluta to generalnie waluta wirtualna. Takie wirtualne pieniądze są składową rozproszonego systemu księgowego oparte...

Logo Bitcoin Lifestyle

Bitcoin Lifestyle

1 opinie

Czy już znasz rynek kryptowalut? W dzisiejszych czasach, kryptowaluty coraz szybciej zyskują na wartości i popularności. Wielu ...

Logo 1k in 1 Day

1k in 1 Day

1 opinie

Interesują cie kryptowaluty? Zamierzasz handlować kryptowalutami? W internecie możemy znaleźć przeróżne s...

Logo Bitcoin Equaliser

Bitcoin Equaliser

1 opinie

Czy masz ochotę poznać świat kryptowaluty? Czy chcesz się dowiedzieć czym tak naprawdę jest Bitcoin i inne kryptowalu...

Cryptopay

Inwestujesz w kryptowaluty i poszukujesz bezpiecznego walleta? Cryptopay to jedna z platform, na której możesz założyć darmowy portfel dla swoich kryptowalut. Na naszym portalu NiezależnaOpinia znajdziesz opinie klientów, którzy korzystali z usług Cryptopay. Czy portfel jest bezpieczny? Jakie są jego funkcjonalności? Jakie kryptowaluty obsługuje? Jakiego rodzaju transakcje możesz wykonywać? Czy transakcje obciążone są prowizją? Czy na Cryptopay można zakupić Bitcoin i inne kryptowaluty? Czy można tutaj zakupić kryptowalutę za walutę fiat? Jakie metody płatności są akceptowane? Zapoznaj się z naszym materiał oraz komentarzami i dowiedz się więcej o firmie Cryptopay.

Czym jest Cryptopay?
Cryptopay to firma założona w październik 2013 roku. Platforma świadczy usługi jako elektroniczny portfel do kryptowalut i platforma płatnicza. W swojej ofercie mają możliwość szybkiego i darmowego założenia portfela. Cryptopay oferuje swoim klientom dokonywanie transakcje pomiędzy sobą, przy użyciu protokołów bezpieczeństwa. To jeden z najpopularniejszych dostawców usług związanych z kryptowalutami w Europie.

Oferta Cryptopay
W Crpyotpay dostępnych jest wiele usług związanych z kryptowalutami, jak i walutami fiat. Możemy tutaj odbierać, przechowywać i wypłacać takie kryptowaluty jak BTC, XRP, LTC, SNX, LINK, USDT, UNI, AAVE, USDC, MATIC, ZRX, czy ETH. Cryptopay oferuje również zakup kryptowalut przy użyciu klasycznej karty płatniczej, wykonywanie przelewów w EUR i GBP oraz wymianę walut. Dostępne jest także fizyczna karta Cryptopay, którą możemy zamówić bezpośrednio na stronie. Karta dostępna jest w Wielkiej Brytanii oraz całym regionie EEA.

Jak działa portfel kryptowalut Cryptopay?
Cryptopay umożliwia założenie darmowego portfela kryptowalut w bardzo prosty sposób. Kilkoma kliknięciami możemy stworzyć w pełni bezpieczny, funkcjonalny i wszechstronny portfel, który niesie ze sobą wiele korzyści i usprawnień. Jakie są zatem korzyści ze stosowania takiego portfela? Dzięki portfelowi możemy wysyłać i odbierać takie kryptowaluty jak BTC, ETH, LTC, XRP i wiele innych. Portfel pozwala również na natychmiastowe kupowanie dowolnej, obsługiwanej waluty za pomocą swojej karty debetowej lub kredytowej. Wszystko to przy bardzo małych opłatach. Daje także możliwość przelewania swoich pieniądze bezpośrednio pomiędzy portfelem Cryptopay a kontem bankowym poprzez przelew SEPA w walucie EUR.

Jak zakupić Bitcoina na Cryptopay?
Dzięki Cryptopay zakup Bitcoina jest bardzo prosty i przyjemny. Możemy to zrobić na dwa sposoby: zakupić bezpośrednio płacąc kartą lub wymienić inną walutę na Bitcoina. Korzystając karty, należy doładować saldo Cryptopay, a następnie przejść do zakładki „Exchange”. Teraz wystarczy wybrać, za jaką walutę chcemy zakupić Bitcoin i wprowadzić interesującą nas kwotę. Po kliknięciu przycisku wymiany należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie informacje zgadzają się i potwierdzić transakcję.

Komentarze, recenzje i opinie klientów o Cryptopay
Masz doświadczenie z usługami Cryptopay? Jeśli tak, to czy poświęcisz nam chwile i odpowiesz na kilka ważnych pytań? Czy korzystałeś z portfela kryptowalut Cryptopay? Czy według Ciebie jest w pełni bezpieczny i warty polecenia? Czy kryptowaluty można wpłacać i wypłacać na różne giełdy? Ile czasu trwa wpłata lub wypłata? Czy korzystasz z innych usług od Cryptopay? Zamawiałeś ich kartę fizyczną? Jakie są koszty transakcji? Czy transakcje są natychmiastowe? Zapewne doskonale znasz odpowiedź na powyższe pytania. Osoby, które poszukują bezpiecznego walleta do swoich kryptowalut, z chęcią poznają Twój feedback i opinie na temat usług firmy Cryptopay. Podziel się swoją opinią w komentarzu.