NiezależnaOpinia

  Opinie Crédit Agricole

  Grupa Crédit Agricole, nazywana czasem „zielonym bankiem”, jest największą na świecie spółdzielczą instytucją finansową. Crédit Agricole SA, Crédit Agricole SA, Crédit Agricole SA, Crédit Agricole SA, Crédit Agricole SA, Crédit Agricole SA W 1990 r. stała się międzynarodową grupą bankową o pełnym zakresie usług. pośrednia spółka holdingowa na pierwszym rynku Euronext Paris i jest częścią indeksu giełdowego CAC 40. Lokalne banki grupy będące własnością banków regionalnych, na przełomie świata przez S.A. poprzez spółkę holdingową, w S.A. należały do spółek zależnych grupy, takich jak LCL, sieć włoska i jednostka CIB.

  O Crédit Agricole

  Bank Crédit Agricole w Polsce oferuje szeroki wachlarz atrakcyjnych produktów i usług, od codziennej bankowości po pożyczki osobiste, karty kredytowe i produkty oszczędnościowe. Działa w wielu liniach biznesowych, zapewniając usługi dla małych i średnich przedsiębiorstwa, dużych międzynarodowych korporacji i dla sektora rolnego.

  Oferujenie tylko usługi finansowe, ale także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Mają również duże doświadczenie na rynku kredytów konsumenckich. Kredyty ratalne sprzedawane pod marką CA Raty są dostępne w prawie 12 000 punktów sprzedaży w całej Polsce. Bank oferuje również karty kredytowe pod wspólną marką we współpracy z różnymi sieciami sklepów detalicznych.

  Bank jest częścią Credit Agricole, jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych w Europie, z historią sięgającą ponad 120 lat i zbudowaną na silnych korzeniach wzajemnych i kooperacyjnych. Każdego dnia obsługuje 51 milionów klientów w 47 krajach na całym świecie.

  Oferta firmy

  Bankowość korporacyjna

  Crédit Agricole zajmuje się dostarczaniem dużym grupom lokalnym, międzynarodowym i instytucjom finansowym silnej i zróżnicowanej wiedzy poprzez dedykowany zespół starszych bankierów. Działalność CAE obejmuje rynki kapitałowe, finansowanie strukturalne i bankowość inwestycyjną, a także regularne usługi bankowości korporacyjnej.

  Przedsiębiorstwa bankowe

  Crédit Agricole angażuje się w sukcesy firm, oferując im specjalne produkty, usługi i porady dla firm z różnych dziedzin. Zawsze stawiając klientów na pierwszym miejscu, wyspecjalizowane centra biznesowe mogą zarządzać firmą.

  Bankowość prywatna

  Klientom o wysokiej wartości netto oferuje się najnowocześniejszą, spersonalizowaną usługę zarządzania i ochrony ich bogactwa, korzystając z doświadczenia i pozycji Bankowości Prywatnej Grupy.

  Bankowość detaliczna

  Crédit Agricole posiada szeroką gamę produktów i usług o wartości dodanej, zaprojektowanych w celu zaspokojenia rosnącego popytu swoich klientów. Porównaj ofertę banku z konkurencją naszej stronie. Ponadto Crédit Agricole opracował specjalne pakiety dostosowane do specyficznych potrzeb klientów i zmieniających się etapów życia.

  Fidelity Club oferuje najlepszym klientom wyjątkowe doświadczenie bankowe, które jest wzbogacone o priorytetowe usługi, preferencyjne traktowanie, przyjazne i profesjonalne doradztwo dostosowane do ich celów i stylu życia. Optime oferuje tym, którzy mają aktywne życie z różnymi zobowiązaniami i ambicjami, różnymi rozwiązaniami, aby żyć łatwiej.

  Opinia końcowa

  Klienci Crédit Agricole mają łatwy dostęp do usług banku, w tym za pośrednictwem bankowości elektronicznej i rozbudowanej sieci oddziałów. Każdy klient, który posiada kartę debetową lub kredytową, może korzystać ze zniżek do 55 procent przez cały rok. Credit Agricole's Discount Club to największa zniżka w Polsce, obejmująca 3000 marek w 10 000 lokalizacji w całym kraju.

  Strona internetowa banku jest nowoczesna, bardzo przejrzysta i wyjątkowo interaktywna. Łatwo znaleźć potrzebne informacje, które podane są w sposób jasny i przejrzysty. Usługi cyfrowe są wygodne, proste i szybkie. Credit Agricole ma zintegrowane usługi cyfrowe i aplikacje mobilne, bankowość internetową i telefoniczną, a także szeroką sieć bankomatów dogodnie zlokalizowanych w całej Polsce.

  Crédit Agricole
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Crédit Agricole

  Twoja opinia