bunq

Wszystkie opinie

bunq

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

bunq

W dzisiejszym cywilizowanym świecie najzwyczajniej nie da się funkcjonować bez konta bankowego. Co roku powstają coraz to nowsze instytucje finansowe, w tym również banki, które walczą o klienta na bardzo konkurencyjnym rynku europejskim. Poszczególne przedsiębiorstwa starają się wyróżniać na tle innych, oferując coraz bardziej innowacyjne usługi, takie jak bankowość mobilna, atrakcyjne warunki, niskie opłaty i wiele innych. Jak w każdej branży, możemy trafić zarówno na firmy, które rzeczywiście trzymają wysoki poziom, jak i te, które nie są godne zaufania. Postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu z wielu banków działających obecnie na terenie Unii Europejskiej - firmie bunq. W naszym serwisie znajdziesz również recenzje i opinie na temat tego przedsiębiorstwa, pochodzące od jego klientów. Ich doświadczenie i feedback od nich, mogą okazać się pomocne, jeśli chcesz skorzystać z usług tej firmy.

 

O firmie bunq
bunq to firma pochodząca z Holandii. Została założona w 2015 roku przez Aliego Ninknama i działa na licencji bankowej wydanej przez Holenderski Bank Centralny (DNB). Ten z kolei podlega bezpośrednio pod Europejski Bank Centralny (EBC), co de facto czyni bunq legalną na terenie Unii Europejskij instytucją bankową. Podobnie jak popularny w naszym kraju Revolut, jest instytucją z branży fintech, która oferuje możliwość prowadzenia konta bankowego za pomocą smartfona. Jest więc tak zwanym bankiem mobilnym. Siedziba główna tej firmy mieści się w Amsterdamie. 

 

Usługi i produkty bunq
Klienci tego operatora mogą założyć w tym banku bezpłatnego konto na holenderskim rachunku, bez konieczności meldunku w tym kraju. Bunq kieruje swoje usługi przede wszystkim do ludzi młodych, co widać od razu po wejściu na jego stronę internetową. Z tej samej strony może pobrać bezpłatną aplikację bunq, z pomocą której będziesz w stanie założyć darmowe konto. W tym celu musisz podać swój numer telefonu, na który zostanie przesłany link z zaproszeniem do pobrania appki. Z konta można korzystać na terenie ponad 30 krajów, w tym również w Polsce. Klient może założyć konto za darmo, jednak już niektóre usługi, takie jak karta debetowa MasterCard, wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

 

bunq obsługuje niektóre popularne płatności mobilne, w tym Apple Pay, Google Pay i Fitbit Pay. Rachunki w tym banku prowadzone są w euro, jednak istnieje możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów w Polsce w złotówkach, po kursie ustalonym przez tę firmę. Z pomocą aplikacji mobilnej bunq, klienci mogą również dokonywać standardowych transakcji bankowych, takich jak wysyłanie i odbieranie przelewów, również międzynarodowych. W ofercie tego banku znajdują się konta osobiste, konta wspólne oraz konta firmowe. Prowadzenie tych ostatnich wiąże się z comiesięczną opłatą, podobnie jak w przypadku kont premium, które są alternatywą dla konta darmowego. W zamian otrzymujemy dostęp do funkcji dodatkowych.

 

bunq - zalety, wady i wskazówki 
Czy posiadasz lub posiadałeś konto w banku mobilnym bunq?
Jeśli tak, to możesz podzielić się swoją opinią na temat tej firmy w naszym serwisie. W ten sposób będziesz mógł pomóc licznemu gronu niezdecydowanych klientów, którzy rozważają skorzystanie z usług tej firmy. Czy kiedykolwiek miałeś problem z dostępem do swoich środków na tej platformie? Co sądzisz o opłatach w tym serwisie - czy są atrakcyjne, czy raczej wysokie? Jak wygląda kwestia prowizji w tej instytucji? Wszystkie te informacje mogą przydać się potencjalnym klientom firmy bunq. Opinie klientów już posidadających konto w bunq mogą mieć dla nich bardzo istotne znaczenie. Dlatego też zachęcamy, byś poświęcił kilka chwil na napisanie krótkiej recenzji.