NiezależnaOpinia

  Opinie Azimo

  Azimo - firma zajmująca się przelewami pieniędzy, której celem jest największe w historii uproszczenie i zwiększenie opłacalności ich przesyłania. Azimo daje Ci wolność w wysyłaniu pieniędzy, kiedy chcesz i jak chcesz. Sprawia, że Twój czas i pieniądze znaczą więcej poprzez eliminację długich kolejek i zawsze jest transparentny co do stawek i opłat. Wszystko to, ponieważ Azimo rozumie, że nie chodzi tylko o wysyłanie pieniędzy, lecz także o pomoc w połączeniu świata. W czasach, gdy zdaje się, że powstaje coraz więcej murów, chce pomóc zmienić życie milionów ludzi na lepsze.

  Misja i wizja Azimo

  Misją Azimo jest używać technologii, by zdemokratyzować usługi finansowe, sprawiając, że są przystępne cenowo i dostępne dla wszystkich. Wizja Azimo to lepszy sposób na dzielenie się pieniędzmi na świecie ulepszający życie milionów ludzi.

  Jak to działa?

  Azimo współpracuje z partnerami w 195+ krajach. Współpracuje z największymi firmami płatniczymi na świecie i podlega regulacjom FCA (brytyjskiego Urzędu Nadzoru Usług Finansowych) oraz HMRC (Urzędu Podatkowego i Celnego Jej Królewskiej Mości) aby bezpiecznie doręczać pieniądze. W celu szybkiej realizacji przelewu przechowuje fundusze w większości światowych walut, co oznacza, że może błyskawicznie przesyłać środki do ponad 60 krajów. Przesyłanie pieniędzy nigdy nie było prostsze Kilka prostych kroków, aby przelać środki z punktu A do punktu B:

  - Wprowadź dane odbiorcy i kwotę;

  - Zdefiniuj przelew wprowadzając dane samodzielnie, lub poproś o nie za pośrednictwem aplikacji;

  - Płać bezpiecznie.

  Akceptowane są karty Visa, Master Card, Maestro i przelewy bankowe. Pieniądze z konta partnera lokalnego Azimo są przesyłane do banku odbiorcy lub punktu odbioru gotówki Pieniądze mogą zostać doręczone w ciągu kilku minut lub kilku dni, w zależności od szybkości przetwarzania przelewu przez bank odbiorcy. Co sprawia, że ceny Azimo są konkurencyjne. Codziennie za pośrednictwem Azimo realizowane są tysiące przelewów. Oszczędź z Azimo 90% w porównaniu ze swoim bankiem lub dostawcą usługi przelewów offline za sprawą korzystniejszych kursów, niższych opłat i braku prowizji za płatność kartą debetową.

  Bezpieczeństwo z Azimo

  Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest priorytetem Azimo. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa przekazywanych środków, działalność Azimo podlega nadzorowi FCA. Azimo korzysta z najnowocześniejszej, certyfikowanej technologii. Wszystko to sprawia, że możesz przesyłać pieniądze bez żadnych obaw. Azimo Ltd jest autoryzowane przez brytyjski Urząd Nadzoru Usług Finansowych na podstawie ustawy o pieniądzach elektronicznych z 2011 roku (Electronic Money Regulations 2011), w zakresie świadczenia usług płatniczych i wydawania pieniędzy elektronicznych. Azimo korzysta z zaawansowanej technologii wyposażonej w wiele punktów kontrolnych w celu zagwarantowania, że Twoje przelewy spełniają właściwe standardy bezpieczeństwa określone w procedurze "Poznaj swojego klienta" i odpowiednich regulacjach. Systemy Azimo nieustannie wyszukują nietypowe transakcje. Czasem Azimo może wstrzymać realizację przelewu, a następnie skontaktować się z Tobą w celu zagwarantowania bezpieczeństwa przekazywanych środków. Strona internetowa i aplikacja mobilna Azimo korzystają z systemów technologii MasterCard SecureCode i Verified by Visa, aby zagwarantować, że realizowane są wyłącznie zweryfikowane transakcje. Azimo współpracuje z jednymi z największych banków oraz firm płatniczych aby móc zapewnić, że powierzane mu pieniądze bezpiecznie dotrą do celu.

  Podziel się swoją opinią!

  Masz życzenie odnośnie do Azimo? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  Azimo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Azimo

  Twoja opinia