NiezależnaOpinia

  Opinie SOLEKO

  Zielona

  energia na wyciągnięcie ręki. To żaden reklamowy frazes, to przyszłość, która jest już dostępna dla każdego. Energia ze źródeł odnawialnych to przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie na lata, które pozwala na znaczące zredukowanie wydatków za prąd. Ponadto jest to przyjazna środowisku forma pozyskiwania energii. W czasach gdy smog panuje na naszym niebie, musimy dokonać wszelkich starań, by zmniejszyć nasze uzależnienie od kopalnych źródeł energii. My, nasze dzieci i wnuki codziennie narażeni jesteśmy na bardzo wysoki poziom zanieczyszczeń, co niestety odbija się na ogólnej kondycji zdrowia społeczeństwa. Podejmując kroki jako jednostka, stajemy się wzorem dla innych, aby razem walczyć o czystość naszej planety. Pojawia się tylko pytanie, gdzie można nie tylko nabyć, ale również uzyskać informacje o tym jak przebiega proces instalacji paneli słonecznych czy jakie są możliwości uzyskania dofinansowania dla takiej instalacji. Odpowiedź jest tylko jedna.

  Kolektory.com - sklep i kopalnia wiedzy w jednym miejscu.

  Firma Soleko, która jest właścicielem portalu kolektory.com jest jedną z najbardziej znanych polskich firm w branży energii odnawialnej. Soleko działa na rynku już od 2003 roku. Pochodząca z Oleszna firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych rozwiązań obniżających koszty podgrzewania wody użytkowej oraz energii elektrycznej. Firma działa nie tylko na terenie Polski, ale i również w Europie. Produkty oferowane na portalu kolektory.com są najwyższej jakości, a firma konsekwentnie omija produktów wątpliwej jakości od nieznanych producentów. Taka polityka firmy prowadzi do tego, że ich instalacje cieszą się długą i wydajną pracą. Klasę swoich produktów potwierdzają bardzo długim okresem gwarancyjnym dochodzącym do 15 lat na wady techniczne i aż 25 lat na wydajność paneli!

  Oferta kolektory.com

  Bogata oferta obejmuje m.in.:

  • zestawy solarne c.w.u. (solary)
  • panele fotowoltaiczne
  • instalacje fotowoltaiczne

  W dodatku firma Soleko zajmuje się montażem systemu na terenie całego kraju. Soleko pomoże zaplanować, zamontować i uruchomić instalację. Ponadto poprowadzi nas przez wszystkie formalności i dokumentację związaną z realizacją inwestycji i pozyskaniem ewentualnego dofinansowania. Wszystkie produkty oferowane na stronie kolektory.com posiadają bogaty opis oraz możliwość pobrania karty charakterystyki produktu.

  Dowiedz się więcej!

  Potrzebujesz fachowej porady dotyczącej wyboru właściwego typu kolektorów oraz tego jak pozyskiwana jest energia słoneczna? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w serii bardzo ciekawych i rozbudowanych artykułów, które napisane przez doświadczonych w branży autorów rozjaśnią umysł każdemu, kto spragniony jest wiedzy na ten temat. Poradniki znajdujące się na stronie przysłużą się każdemu, nawet nowicjuszom. Zwłaszcza amatorów branży ucieszy fakt, że firma Soleko zadbała o stworzenie słownika pojęć, który przybliży znaczenie podstawowych zjawisk, działanie poszczególnych elementów instalacji czy znaczenie parametrów stosowanych do oceny wydajności zamontowanego systemu.

  Darmowa energia jest kolejnym etapem w rozwoju cywilizacji, który zaimplementowany w życie każdego z nas, pchnie nasz gatunek na przód. Stań się już dziś posiadaczem instalacji solarnej w swoim domu, a o korzyściach z tego rozwiązania podziel się z innymi.

  SOLEKO
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SOLEKO

  Twoja opinia