NiezależnaOpinia

  Opinie fotoOgniwa

  Alternatywne źródła energii

  to przyszłość na wyciągnięcie ręki. Mimo postępu cywilizacyjnego nie wszędzie jesteśmy doprowadzić prąd za pomocą kabla od lokalnej elektrowni. Nawet jeśli, warto zastanowić się nad ekologicznym i tańszym w perspektywie użytkowania rozwiązaniem jakim są fotoogniwa czy elektrownie wiatrowe. Rynek oferuje sporo rozwiązań, a każdy producent próbuje prześcignąć konkurencję pięknymi sloganami i kompaniami reklamowymi, ale czy idzie to w parze z urządzeniami o coraz wyższych parametrach? Warto rzucić okiem na oferty polskich lokalnych importerów, którzy działają na rynku od kilku lat i mają bardzo bogaty asortyment produktów o najwyższej jakości.

  Fotoogniwa - lider na rynku energii odnawialnej.

  Fotoogniwa to polska firma z siedzibą w Gdyni, która działa na rynku już od 2007 roku. Zajmuje się importem kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną ze źródeł odnawialnych - słońca i wiatru. Fotoogniwa to nie tylko import i dystrybucja, ale również projektowanie i montaż systemów fotowoltaicznych. Oferują produkty liderów w branży takich jak Sharp, Fronius, SMA czy VictronEnergy. Fotoogniwa to firma z misją - aktywnie promują nowoczesne źródła pozyskiwania energii elektrycznej z otaczającego nas środowiska. Od 2015 roku prowadzą także szkolenia dla Ośrodków Szkoleniowych akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE z zakresu fotowoltaiki.

  Bogaty asortyment na każdą kieszeń.

  Fotoogniwa dbają o to, by oferowany przez nich towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania klientów. Bez względu na to czy szukasz rozwiązania do swojego domu, firmy czy wakacyjnego jachtu, na pewno znajdziesz tu to, czego potrzebujesz. W swojej ofercie posiadają:

  -Baterie słoneczne

  -Inwentery

  -Akumulatory

  -Regulatory

  -Systemy PV

  -Urządzenia Pomiarowe

  -Wiatraki

  Asortyment przedstawiony jest w bardzo przejrzystej formie. Narzędzia filtrowania ułatwiają znalezienie produktu dobranego pod kątem producenta i ceny. Każdy produkt posiada krótki opis producenta, obszerny opis parametrów, informacje na temat gwarancji. Ponadto do oferowanych produktów załączona jest karta katalogowa.

  Jak wygląda realizacja zamówienia?

  Średnio realizacja trwa 2-3 dni robocze. Przy bardziej złożonych zamówieniach firma zastrzega sobie prawo do realizacji do 5 dni, o ile towar zamówiony przez klienta znajduje się na stanie magazynowym. Klient o każdej zmianie statusu zamówienia jest informowany mailowo. Płatność uiszczana jest z góry przelewem, lecz można też zapłacić przy odbiorze przesyłki od kuriera. Firma współpracuje z bankiem Credit Agricole, dzięki czemu możliwa jest zapłata w systemie ratalnym. Faktury za zakupiony towar wysyłane są drogą elektroniczną. Wszystkie produkty oferowane przez Fotoogniwa objęte są gwarancją na terenie Polski.

  W przypadku pytań klient może skontaktować się z pracownikami biura za pomocą telefonu lub mailowo.

  Rozwiązania oferowane przez Fotoogniwa skierowane są dla każdego. Warto zapoznać się z prowadzonym przez nich blogiem związanym z branżą. Znaleźć tam można sporo ciekawych artykułów, które mogą być pomocne przy szukaniu produktu, który spełni Państwa wymagania. Ogłaszane są tam również informacje o organizowanych szkoleniach. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą, a następnie do podzielenia się opinią z resztą internautów.

  fotoOgniwa
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o fotoOgniwa

  Twoja opinia