Esoleo

Wszystkie opinie

Esoleo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Moje PV

Moje PV

0 opinie

Prężnie rozwijający się świat oferuje nam dzisiaj wiele możliwości, aby ułatwić i zwiększyć ...

Logo Acea

Acea

0 opinie

Życie w nowoczesnym społeczeństwie oraz aglomeracji miejskiej niesie za sobą zarówno wiele udogodnień jak i niekorz...

Logo Green Network Energy

Green Network Energy

0 opinie

Wszyscy korzystamy z dostępu do takich mediów jak woda, gaz czy energia elektryczna. żyjąc w dwudziestym pierwszym wieku mamy...

Esoleo

Czy skorzystałeś z usług sklepu internetowego Esoleo? Kupiłeś instalację fotowoltaiczną dla Twojego domu? Chcesz produkować własny prąd? Sklep internetowy Esoleo może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co ten sklep ma w ofercie. Esoleo nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny sklep dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Esoleo
Siedziba firmy mieści się w Warszawie i należy do grupy Grupa Polsat Plus. Esoleo sprzedaje instalacje fotowoltaiczne i szczyci się mottem “Własny prąd bez podwyżek”. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Esoleo
Esoleo to produkcja ekologicznego prądu, która ma celu szacunek dla środowiska. Elementy fotowoltaiczne to zestaw paneli dobieranych na podstawie zapotrzebowania, falownik czyli inwerter, który z prądu stałego uzyskuje prąd przemienny, oprzewodowanie, licznik produkcji i zużycia energii i konstrukcja, do której przytwierdza się panele PV. Prąd wyprodukowana jako nadwyżka można przesłać do sieci energetycznej i użyć w miesiącach jesienno-zimowych. Fotowoltaika przetwarza energię słoneczną na prąd elektryczny. Krzem jest odpowiedzialny za pobieranie energii z promieni słonecznych bo jest idealnym przewodnikiem. Na stronie głównej widnieje formularz kontaktowy, który należy wypełnić podając imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Po wysłaniu formularza jeden z doradców kontaktuje się z klientem w celu przygotowania indywidualnej oferty. Przed wysłaniem należy zaznaczyć oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności. Poniżej formularza istnieje informacja o 3000 zł rabatu, które otrzyma klient kupując instalację fotowoltaiczną o mocy do 25kW. Kroki do instalacji są następujące. Krok pierwszy to Darmowa Konsultacja poprzez formularz lub dzwoniąc na infolinię. Następny krok to Bezpłatny Audyt podczas którego ekspert przychodzi do domu klienta w celu dokonania pomiarów niezbędnych do przygotowania instalacji i jej wyceny. Kolejny krok to Umowa i Finansowanie. Czas na podpisanie umowy, przedstawiciele pomogą w uzyskaniu kredytu i wszystkich innych formalnościach. Następny krok to szybki montaż i uruchomienie instalacji. To powinno zająć od 1 do 3 dni. W imieniu klienta Esoleo złoży zgłoszenie instalacji do Operatora Systemu Dystrybucji i w ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik na dwukierunkowy. Ostatni krok to opieka serwisowa i gwarancyjna na lata. Ich eksperci są do dyspozycji klienta. Korzyści płynące z instalacji  to najnowsza technologia od wiodących producentów Huawei i Talesun, bezpieczeństwo i staranność wykonania zgodnie z prawem budowlanym oraz opieka serwisowa przez 15 lat. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Esoleo
Czy skorzystałeś z usług Esoleo? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się skusić? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy usługa jest dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.