NiezależnaOpinia

  Przeczytaj o doświadczeniach klientów z firmami w Polsce > wszystkie kategorie

  Sprawdź wszystkie firmy tutaj

  Mamy opinie o przedsiębiorstwach różnego rodzaju przeprowadzonych w kategoriach i podkategoriach. Szukasz podróży dla dwojga, lecz najpierw chcesz przekonać się w pewności biura? W kategorii Podróży znajdziesz ważną informację i różne rodzaje usług turystycznych. Być może szukasz ubrania do przyjaciół na wesele, lecz nie jesteś pewny, że wszystko będzie zrobiono i dostarczono na czas? Wtedy zachodź do kategorii Sklepy online. Tak samo z innymi kategoriami.

  Obieraj najlepszy serwis lub sklep i bądź pewny swojego wyboru.

  Doświadczenia i opinie są napisane dla (i przez!) klientów

  Nie zawsze wdaje się łatwo wyróżnić dobre od złego, zwłaszcza kiedy rozmowa dotyczy porównania firm. Dzięki rewolucji internetowej, ilość kompanii w Polsce zaczęła szybko rosnąć. Oczywiście, że wśród ich, zrosła ilość organizacji którzy często oszukują. Jednak, dzięki internetu możemy walczyć z tym. Do pojawienia Internetu, klientem było ciężej ściągać szerokiej audytorii żeby podzielić się swoimi wrażeniami o konkretnej firmie. Korzystając z tego nieuczciwe przedsiębiorstwa mogły nadal oszukiwać swoich klientów i nie być za to ukaranymi. Dziś to staje skomplikowany, przecież dzięki internetu mamy więcej dostępnej informacji i możemy wpływać jak pozytywnie, tak i negatywnie na rozwój ich biznesu. Dziś kompanie są muszą dbać nie tylko o cenie, ale i o serwisie, wsparciu, dostawie i wielu innych aspektach. Najtańsza kompania nie obowiązkowo jest lepsza, od tej która sprzedaje bardziej. Dlatego było założono NiezależnaOpinia, żeby zabezpieczyć balans między ceną a jakością.

  Ty płacisz - ty decydujesz

  Każdy z nas jest nabywcą, kupując ubezpieczenia lub nową koszulę w online sklepie. Istnieje mnóstwo ofert dla każdego, od niskich cen do wysokich, od ekologicznych materiałów do sztucznych. Rozumiemy, że czasami ciężko się zdecydować który z przedmiotów lepszy, zwłaszcza jeśli nie spotkałeś się z tym w przeszłości. Na przykład jaka różnica między jednym ubezpieczeniem a innym? Czy w ogóle jest jakaś różnica oprócz ceny? Lub który operator oferuje najszybszy Internet a który najwięcej Internetu mobilnego za tą sama kwotą? Przed tym jak kupić bądź jaki produkt lub usługę ważno jest dowiedzć się o produkcie jak najbardziej. Przecież rozumiemy że czasami żeby znaleźć tą informację musisz  spędzić trochę czasu (nie zawsze jego masz dla takich spraw). Niezależna Opinia stara się nadać ci szybko i jak najwięcej rzetelnej informacji o produkcie który szukasz. Czytając o doświadczenie i biorąc pod uwagę opinie tysięców nabywców, będzie łatwiej zrozumieć czy ta firma zasługuje na twoje pieniądze.

  Dlaczego skupiamy się na kompaniach ubezpieczeniowych, biurach podróży, kompaniach telekomunikacyjnych, instytucjach finansowych oraz na portalach dla spotkań?

  Naszym celem jest objąć jak możno więcej Polskich firm więc staramy się sięgnąć każdej możliwej kategorii. Oczywiście dodać 100% wszystkich kompanij nie jest możliwe, biorąc pod uwagę jak szybko rynek się zmienia, firmy się tworzą i umierają z tą samą szybkością. Więc skupiamy się na kompaniach które działają pewny czas i od których może zależeć twoje życie/mogą wpływać na twoje życie. Jednak, dodajemy również wiele różnych sklepów odzieży, elektroniki, urządzenia dla domu i ogrodu. Wiadomo w takich kategoriach spotykają się mniej negatywnego doświadczenia między klientem a przedsiębiorstwem, w porównaniu z kategoriami takimi jak kompania ubezpieczeniowa czy agencja turystyczna. Bluzę, talerz do jedzenia lub słuchawki łatwo powrócić, jeśli coś się nie spodobało, również jak laptop lub telefon. Więcej skomplikowana sytuacja może być z kompanią ubezpieczeniową z którą podpisujesz umowę na długi okres czasu. Kiedy zamawiasz rzeczy online możesz ocenić sklep, na przykład czy dotrzymał się on terminów dostawy, czy proces zamówienia był doskonały, czy zostałeś dobrze poinformowany. Jednak, większego błędu można popełnić kiedy kupujesz coś drogie albo podpisujesz umowę z kompanią na długi okres. Takie nabycia mogą wpływać na twoje życie więcej niż drobne zakupy, ponieważ one potrzebują większej odpowiedzialności i w przypadku nieudanego zakupu to może zasmucić ci bardziej. Otóż, bardzo ważnie być dobrze poinformowany i potrafić przewidzieć różne ewentualne skutki. W taki sposób zastrzegamy nawzajem od błędów, których być może zrobiliśmy same.