NiezależnaOpinia

  Subskrybuj, aby uzyskać własną stronę biznesową!

  Czy jesteś gotowy na wyzwanie?

  Aplikuj teraz!

  Dla firm

  Czy odważysz się usłyszeć szczerą opinię swoich klientów na temat twojej firmy? Możesz u nas bezpłatnie stworzyć profil swojej firmy, aby dostać recenzje. Otrzymasz uczciwą i niezależną informację zwrotną i będziesz mógł pokazać potencjalnym klientom, jak dobry jest twój produkt i usługa.

  Jesteś otwarty na testowanie i jesteś pewien swojego produktu, aby umożliwić klientom sprawdzenie Twojej firmy publicznie i niezależnie?

  Napisz do nas na info@reviews-international.com i wskaż temat "Dodaj nową firmę".

  • Napisz o swojej firmie (około 500 słów). Opowiedz nam swoją historię, na czym koncentruje się Twoja firma, jakie produkty lub usługi oferujesz, kim są Twoi klienci i co chcesz udostępnić.
  • Twoje dane osobowe (są używane tylko przez NiezależnaOpinia, więc otrzymasz powiadomienie, gdy recenzja zostanie napisana.
  • Napisz o swojej motywacji. Dlaczego Twoja firma powinna być na NiezależnaOpinia.

  Otrzymasz ikonę opinii z ocenami NiezależnaOpinia za darmo. Umieść ją w swojej witrynie i pozwól potencjalnym klientom dowiedzieć się, co Twoi klienci myślą o firmie.

  Dlaczego NiezależnaOpinia?
  Uważamy, że firmy powinny być uczciwe wobec klienta i robić to co obiecują. Najlepszym sposobem, aby pokazać, że to prawda, jest pozwolenie klientom na mówienie o twojej firmie. Sądzimy, że szczęśliwy klient to najlepsza reklama oraz wynagrodzenie dla firmy. Jeśli firma robi to, co obiecuje, nie ma powodu, aby nie znaleźć się na NiezależnaOpinia.

  Czy opinie są prawdziwe?
  Tak! Jesteśmy na 90% pewni, że wszystkie opinie, które zostały napisane, są prawdziwe. W razie wątpliwości (pozostałe 10%) usuwamy opinię ze strony. Korzystamy z zaawansowanego oprogramowania, sprawdzamy adresy IP, adresy e-mail itp., aby dowiedzieć się, skąd pochodzi opinia. Zdajemy sobie sprawę, że podobne strony internetowe (jak nasza) mogą być używane w złych celach, na przykład, żeby zaszkodzić firmie. Chcemy uniknąć takiej reputacji, dlatego pracujemy uczciwie i niezależnie.

  Czy jesteście niezależni?
  Jesteśmy w 100% niezależni. Po tym, jak osobiście mieliśmy złe doświadczenia z niektórymi firmami i nie mieliśmy gdzie podzielić się naszymi skargami, ta strona została założona. Nie mamy żadnego interesu, aby pokazać firmy w pozytywnym lub negatywnym świetle. Chcemy, aby zarówno negatywne jak i pozytywne komentarze były słuszne i obiektywne i żeby w taki sposób, żeby firmy zostały wynagrodzone za swoje wysiłki.

  Kiedy firma otrzymuje negatywne opinie, czy jest szansa na poprawę?
  Naszym celem jest, żeby firmy robiły to, co obiecują. Oceny i opinie są napisane przez niezależnych klientów. Pozytywne recenzje są nagrodą dla firmy, ponieważ to jest najlepsza reklama. To samo dotyczy negatywnej oceny. Chcemy tylko, żeby negatywny komentarz motywował firmy do poprawy i pokazywał co jest należy polepszyć. Kiedy firma otrzymuje negatywne opinie, my patrzymy na naturę i wagę skargi. Jeśli udało nam się ustalić, że opinia jest obiektywna i uzasadniona, przechowujemy ją na naszej stronie internetowej. Jeśli to możliwe (w większości przypadków tak jest), nawiązujemy kontakt między klientem a firmą, o której mowa. Dalej firma decyduje w jaki sposób chce rozwiązać problem, zanegować skargę czy zrekompensować klienta za negatywne doświadczenie. Później pytamy klienta czy problem został rozwiązany i czy jest zadowolony z tego rozwiązania. Jeżeli tak, może on usunąć negatywną opinię lub wystawić nową pozytywną. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą Politykę prywatności i Wyłączenia odpowiedzialności.