NiezależnaOpinia

  Opinie X-Gym

  Opinie

  Komfort w klubie, wygodne garderoby i czysty prysznic są bardzo ważne dla efektywnych treningów. W hali powinna być dobra wentylacja i klimatyzacja, a w szatniach znajdować się nowoczesne szafki z bezpiecznymi zamkami, w których można bez obaw pozostawić swoje rzeczy. Niestety, to kryterium można ocenić dopiero po wizycie, jednak ogólne wrażenie można uzyskać za pomocą „niezaleznaopinia.pl”. Wystarczy przejrzeć oceny najlepszych fitness ofert na naszym portalu i zapoznać się z recenzjami na ich temat. Jeśli klub jest bardzo zły, użytkownicy z pewnością wystawią mu niską ocenę.

  Na początek musisz zdefiniować swoje cele i znaleźć dobrą zachętę. Dlaczego potrzebujesz tego wszystkiego? Czy chcesz przybierać na wadze, czy odwrotnie, schudnąć, zamieniając tłuszcz w twarde mięśnie? W każdym razie ważne jest, aby zrozumieć, że nie będzie żadnych rezultatów, dopóki naprawdę nie chcesz się zmienić. Po to tu jesteśmy, żeby ci pomóc. Przeczytaj opinie o X-Gym i sprawdź, czy to oferta dla ciebie.

  O firmie

  W każdym mieście, nawet w najmniejszym, znajduje się kilka siłowni.

  X-Gym to przede wszystkim atmosfera komfortu, sportowe emocje i dążenie do osobistych osiągnięć w dziedzinie fitnessu i sportu. Aby osiągnąć sukces w tym zakresie, tobie pomogą nasi wykwalifikowane trenerzy. Możesz bezpiecznie polegać na ich wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu. Nasi trenerzy pomogą ci utrzymać optymalny kształt ciała, stale się rozwijając i otrzymując dokładnie te obciążenia i ćwiczenia, które ci odpowiadają.

  Duża elastyczność cenowa, więc oferujemy najlepsze ceny za kondycję. Jednocześnie nasi klienci mogą liczyć nie tylko na demokratyczną cenę, ale także na opracowany system premii dla posiadaczy kart klubowych, liczne promocje i wydarzenia klubu.

  Co oferują

  Siłownia jest całodobowa, w pozwala przyjść w dowolnym momencie i zacząć trening.

  Posiadają oferty dla studentów i seniorów. Oferują różnego rodzaju pakiety, typu Pakiet Fitness, Pakiet Open Siłownia i Fitness, każdy ma określone terminy dla treningów. Oprócz tego prowadzą treningi personalne, w których uczestniczy właściciel siłowni Filip Tecław. Uważa się, że kompetentne treningi w dobrze wyposażonej siłowni najlepiej rozwijają nasze mięśnie, dzięki czemu nasze ciało staje się piękne, mocne i sprężyste.

  Dla stałych klientów istnieje Stefa Klubowicza. W tej strefie są dodatkowe korzyści, taki jak:

  - rezerwacja zajęć

  - rezerwacja treningów

  - rezerwacja zabiegów kosmetycznych (niebawem)

  - zakup karnetów i innych usług (niebawem)

  - aktualne promocje

  - wszelkie informacje odnośnie karnetu

  Dbają o swoich klientów i zachęcają do uprawiania sportem przez liczne promocje, zniżki na karnety członkowskie oraz darmowe pierwsze wejścia.

  Kontakt

  Wszelkie informacje odnośnie karnetu i wiele innych, można zobaczyć tutaj.

  Jeśli chcesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w sprawie funkcjonowania klubu, zadzwoń pod numer +48 (22) 243 16 43 albo drogą mailową biuro@x-gym24.pl. Godziny otwarcia od poniedziałku do niedzieli 24h/dobę.

  Opinie klientów

  Znalezione tu opinie klientów są ważne dla osób, które szukają dobrej siłowni fitness. Dlatego jeśli korzystałeś/-aś z usług X-Gym, podziel się z innymi swoim doświadczeniem (oceń obsługę, sprzęt, jakość zajęć, itd.).

  X-Gym
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o X-Gym

  Twoja opinia