Opinie FitAdept

Tęsknisz za swoim pięknym, zdrowym, młodym ciałem? FitAdept pomoże Ci. FitAdept to treningi personalne, plany treningowe i dietetyczne. Chcesz zmienić swoje życie już dziś - napisz do FitAdept, a na pewno Ci pomoże. FitAdept to największa sieć certyfikowanych trenerów w Polsce - ponad 50 trenerów na 40 siłowniach. Rygorystyczny proces rekrutacji - tylko 7% aplikujących kwalifikuje się do pracy z klientami. FitAdept jest członkiem REPS (Register of Exercise Professionals) - buduje w Polsce światowe standardy pracy z ciałem.

Skuteczny trening z trenerem FitAdept i aplikacją!

FitAdept odbył już ponad 40 tysięcy treningów oraz zaufało mu już ponad 550 klientów, w tym Michał Milowicz, Lara Gessler, Jakub Rozkosz i Agnieszka Perepeczko, bo wszyscy chcemy poczuć się dobrze w swoim ciele. FitAdept potrafi sprawić, by tak się stało. Śledź swoje postępy z aplikacją mobilną FitAdept, w której znajdziesz:

- kalendarz treningowy;

- cele treningowe i pomiary;

- historia i analiza postępów;

- kontakt z trenerem;

- system oceny treningów;

- blog FitAdept.

Autorskie programy treningowe FitAdept

Podejmij wyzwanie. Umów się, a FitAdept dobierze dla Ciebie jeden z autorskich programów treningowych. Umów się na pierwsze spotkanie z doświadczonym trenerem. Na tak zwanym treningu diagnostycznym FitAdept przeprowadzi z Tobą:

- wywiad medyczny;

- wstępną ankietę żywieniową;

- analizę wieku metabolicznego;

- pomiary ciała (obwody, skład ciała);

- testy sprawnościowe;

- określi cele treningowe.

Zanim wybierzesz - przetestuj FitAdept!

Udaj się na trening diagnostyczny a zespół FitAdept doradzi najkorzystniejszą formę treningu dla osiągnięcia Twoich celów. Konsultant skontaktuję się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia dla Ciebie dogodnego terminu. FitAdept wszystkie treningi realizuje według wystandaryzowanej metody oraz kompleksowego i spersonalizowanego procesu treningowego (5 filarów FitAdept). Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości lub umów się na trening diagnostyczny. FitAdept działa konkretnie i etapowo. Najpierw strategia działania - ma na Ciebie plan. Później nauka, trening żywienia, adaptacja. W kolejnych etapach intensyfikacja treningów, wdrożenie diety i stawianie sobie kolejnych celów! Programy treningowe FitAdept opierają się na metodzie i filarach wypracowanych na ponad 60 tysiącach sesji treningowych. FitAdept ma ponad 50 certyfikowanych specjalistów: trenerzy personalni, fizjoterapeuci, dietetycy, masażyści. Każdy ze specjalistów przechodzi surowe kryteria selekcji (FitAdept zatrudnia średnio 7 trenerów ze 100) i jest w ciągłym trybie szkoleniowym i mentorskim. Takich trenerów znajdziesz tylko u FitAdept, bo pracują z firmą na wyłączność. W kadrze FitAdept znajdują się specjaliści z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, fizjoterapii, treningu motorycznego, przygotowań do startu w zawodach sportowych, sztuk walki, treningu z kobietami w ciąży i po ciąży. FitAdept prowadzi treningi medyczne, z osobami z Hashimoto, niedoczynnością tarczycy i wiele innych. FitAdept nie boi się żadnego tematu! FitAdept wykonał ponad 60 000 treningów. Ma wystandaryzowany proces, szkoli trenerów, monitoruje efekty. Klienci FitAdept wydłużają sobie życie, poprawiają postawę, gubią kilogramy. Ponad 300 udokumentowanych metamorfoz w ciągu 2 lat! Trenerzy, podopieczni i obsługa FitAdept - to wszystko w jednej aplikacji. Kalendarz treningów, dostępni trenerzy, pomiary, wywiady medyczne, cele treningowe i wiele więcej. FitAdept rozwija się, by było jeszcze wygodniej!

Co sądzisz o ofertach FitAdept?

Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

FitAdept
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

3,6
0% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

2

Serwis

4

Cennik

4

Dostava

4

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Nie polecam

Nie polecam

Przez: Aleksandra23-07-2019
Zamówienie
Serwis
Cennik
Dostawa
Będę kupować tutaj nadal
NIE
3,5

Inni również oglądali

Napisz wlasną opinię o FitAdept

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)