NiezależnaOpinia

  Opinie Calypso Fitness

  Ćwiczysz, trenujesz, świetnie się bawisz? Wspaniale! Jeżeli tu jesteś to na pewno szukasz nowego miejsca do treningu. I tutaj chcemy Ci podać pomocną dłoń i pokazać jak możesz zaoszczędzić pieniądze i czas w dokonaniu właściwego wyboru. Wystarczy, że zapoznasz się z opiniami innych klientów, którzy bez obaw o osąd mogą przedstawić Ci swoje doświadczenia - czy miejsce, klub, sala, w której trenują jest na najwyższym poziomie? Czy zawiera niezbędny sprzęt do treningów? Kilka chwil i będziesz wszystko wiedział.

  80 milionów złotych - Calypso Fitness

  Trend fitness, ćwiczeń fizycznych czy po prostu ruszania się dla zdrowia jest obecnie mocno spopularyzowany na świecie, a polacy też chętnie się do tego przyłączają. W związku z tym musiała w końcu powstać sieć klubów fitness zaspokajająca popyt na tego typu usługi. Mikołaj Nawacki po zakończeniu kariery sportowej postanowił zainwestować we własne kluby fitness w 1999 roku. Pierwszy klub powstał na jego rodzimym podwórku w Warszawie - Calypso Europlex. Zainwestowane zostało w klub około 2 milionów złotych, a już w pierwszy weekend po otwarciu klubu, zostało sprzedane ponad 600 kart członkowskich! Dwa lata później otworzył kolejny klub, także w Warszawie. I kolejny, i kolejny, firma rozrosła się do dużych rozmiarów i stała się liderem na polskim rynku. Dziś możemy korzystać z ponad 50 klubów w ponad 20 miastach w całej Polsce. Nawacki znalazł inwestora i po odpowiednim dofinansowaniu jest w stanie otwierać 7-10 klubów rocznie. W 2017 roku sprzedał ponad 50% udziału firmy, firmie od kart fitnessowych za kwotę ponad 80 milionów złotych! Polski rynek fitness rozwija się bardzo szybko, a dziś na siłowni możemy spotkać już prawie 3 miliony polaków. Rynek jest jeszcze nienasycony. Nawacki jest byłym sportowcem, ze względu na to ma pasję do tego co robi i jest właścicielem największej sieci klubów fitness w Polsce. Mimo to mają tylko 1.6% udziału w rynku.

  Moc, energia, adrenalina

  Oferta klubów fitness zwykle nie jest zbyt rozległa, bo nie oferują oni wielu produktów, co najwyżej kilka dodatków, a głównie skupiają się na karnetach i kartach. Nie inaczej jest z Calypso Fitness. Na stronie możemy znaleźć ubogą, ale jakże komfortową ofertę, oferującą karnety, treningi personalne i wejścia na korty squash, badminton, ricochet. Calypso cennik wygląda następująco: pierwszy miesiąc mamy za darmo, podpisując umowę deklarujemy się opłacać abonament w najwyższej wersji ok. 135 zł w zamian za nielimitowany dostęp do wszystkich klubów na terenie kraju. Drugim produktem firmy są treningi personalne, tylko z wykwalifikowanymi trenerami, którzy pomogą nam dostosować trening odpowiednio do naszych potrzeb. Treningi personalne mogą się odbywać we wszystkich klubach w całej Polsce, tzn. że nie jesteśmy uwiązani do jednego trenera. Jeden trening trwa 60 minut i wystarczy zarezerwować taki trening 24 godziny przed przystąpieniem do niego. Ostatnią opcją są korty sportowe do gry, niestety głównie dostępne tylko w kilku miastach Polski. Jakiś czas temu Calypso Fitness podjęło współpracę z PZU Zdrowie i stworzyli specjalną kartę FIT Plus, która pozwala nam w ramach problemów zdrowotnych skorzystać z pełnej opieki trenerów, zajęć fitness oraz pełnej oferty badań diagnostycznych. Ubezpiecznie zakłada dostęp do ponad 2000 placówek w ponad 500 miastach w Polsce i udostępnia infolinię 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W ramach pakietu FIT Plus, mamy także gwarancję wizyty u lekarza w ciągu maksymalnie 5 dni!

  Calypso Fitness Piotrków Trybunalski - ponad 50 klubów w całej Polsce!

  Calypso Kontakt

  Standardowy formularz na stronie głównej Calypso Fitness zapewnia nam dotarcie do obsługi klienta za pomocą prostego formularza mailowego oraz infolinii czynnej w godzinach wypisanych na stronie. Chyba, że mamy kartę FIT Plus, wtedy infolinia jest dostępna dla nas przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

  Jaki jest Twój ulubiony klub fitness? Może ćwiczysz sam w domu? A może nie istnieje jeszcze klub fitness odpowiadający Twoim oczekiwaniom? Jeśli tak, zostań jeszcze przez kilka sekund i podziel się z nami!

  Calypso Fitness
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Calypso Fitness

  Twoja opinia